Gwarancja najlepszych cen, szybka i wygodna rezerwacja!

Szybkie wyszukiwanie

  • Od Ft
  • Do Ft
Szukaj

Rezerwuj telefonicznie
+36 70 433 5917
Szybko i sprawnie!
Oddzwonimy!
Podaj numer telefonu:

Wyślij

Két Korona**** Hotel Konferencyjny i Wellness - Balatonszárszó
Balaton i okolice régió, Balatonszárszó


Két Korona**** Hotel Konferencyjny i Wellness - Balatonszárszó

Két Korona Konferencia & Wellness Hotel położony jest w najpiękniejszym miejscu na Wegrzech: na południowym brzegu Balatonu, godzinę podróży od stolicy. Nasz prorodzinny hotel przez cały rok oferuje nieograniczone możliwości wypoczynku: usługi wellness, wyśmienita kuchnia, bogata oferta programowa, sale konferencyjne.

Dysponujemy 55 pokojami gwarantujących niezakłócony, wygodny wypoczynek. Przyjeżdżając do nas czy to w celu relaksu czy też słuzbowo poczyjesz miłą atmosferę, o któa dba nasz personel. Wysoka jakośc i bogaty wybór usłu wellness oczaruje każdego z gości .

Baseny z atrakcjami:  masaże karku i pleców strumieniami wody, jacuzzi, masaże podwodne.Zadbaliśmy też o najmłodszych gości.W naszym świecie wellness nie mogło zabraknąc brodziku !

Wyspa saun: łaźnia parowa, sauan fińska, kabina relaksacyjna do aromaterapii, caldarium. Regularne wizyty w saunie poprawiają samopoczucie, wspomagają oczyszczanie organizmu, wzmacniają system odpornościowy, napinaja i odmładzają skórę, odświeżają psychikę i ciało.

Łaźnia parowa dobroczynnie działa na stan skóry, poprawia krążenie i oczyszcza pory.

Caldarium jest łagodniejszą wersją łaźni parowej. Temperatury są tu znacznie niższe niż w saunie, a wilgotność może oscylować między 20 a 40%. Podstawowym działaniem tej łaźni jest jej korzystny wpływ na układ nerwowy. Skutecznie poprawia kondycję psychiczną, odstresowuje, pomaga zdystansować się do aktualnych problemów. Poza dbaniem o duszę, dba również o ciało. Delikatnie opiekuje się skórą i włosami, ma właściwości regenerujące i oczyszczające, korzystnie wpływa na system oddechowy.


Dbamy o pełne odświeżenie naszych gości: masaże, badanie kondycji organizmu, porady dietetyka.

Niezależnie od tego czy mowa o jesiennym wypoczynku, zimowej relasacji, wiosennym odświeżeniu czy letnim urlopie  Hotel Két Korona  jest do Twojej dyspozycji ! Wypocznij nad Balatonem i ciesz się spokojem w naszym hotelu !

 

 

 

Ingyenes szolgáltatások a csomagokhoz

Caldarium Prysznice masujące Sauna fińska
Jacuzzi Parking Płaszcz kąpielowy
Brodzik dla dzieci Basen z atrakcjami Łaźnia parowa
WiFi
Dane pobytu


Kontakt z ogłoszeniodawcą

Dane ogłoszeniodawcy

  • Adres hotelu: Balatonszárszó, Csárda St 18.
  • Numer telefonu: +36 70 433 5917
  • E-mail: info@hotelklaszter.hu
  • Osoba do kontaktu: Kohán Nikolett
Kontakt

Két Korona**** Hotel Konferencyjny i Wellness - Balatonszárszó promocje

Két Korona**** Hotel Konferencyjny i Wellness - Balatonszárszó mapa