Gwarancja najlepszych cen, szybka i wygodna rezerwacja!

Szybkie wyszukiwanie

  • Od Ft
  • Do Ft
Szukaj

Rezerwuj telefonicznie
+36 70 433 5917
Szybko i sprawnie!
Oddzwonimy!
Podaj numer telefonu:

Wyślij

Hotel Ametiszt
Południowy Kraj Zadunajski régió, Harkány


Hotel Ametiszt

Hotel Ametiszt  mieści się w Harkány250 m od miejskiego kąpieliska termalnego, w zacisznej, spokojnej okolicy.  Elegancki, nowoczesny  wystrój  pokojów gwarantuje niecodzienny wypoczynek. Większośc pokojów dysponuje własnym balkonem. Spragnieni wypoczynku  znajdą spokój w hotelowym ogrodzie  oraz na kąpielisku termalnym znajdujacycm się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. 

Okoliczne atrakcje gwarantują liczne możliwości aktywnego wypoczynku. Zamek Siklos i kościół Máriagyűd nadają niepowtarzalnej atmosfery całej okolicy. Na łono natury zaprasza Park Narodowy Dunaj-Dráva. Urokliwe uliczki i place  w Pecs, liczne muzea i zabytki  gwarantują całodzienny program zwiedzania, który powinien być zwięczony degustacją win z regionu Siklós i Villány  oraz zapoznaniem się z regionalnymi specjałami kuchni wegierskiej.

Lecznicze wody termalne w Harkany należą do grupy wód siarkowych. Wyjatkowość tych wód wynika z tego, iz siarczek karbonylu łatwo jest wchłaniany przez ludzki organizm i dośc szybko odczuwalny jest dobroczynny wpływ na ludzkie zdrowie. Kuracje w Harkany polecane są do leczenia chorób reumatologicznych, mięśniowo-szkieletowych, dermaltologicznych, ginekologicznych.


Hotel Ametiszt ***dysponuje 23 pokojami  dwuosobowymi, 4 pokojami trzyosobowymi  i 2 pokojami rodzinnymi ( łączone 2 pokoje dwuosobowe  )

Szczególną zaletą hotelu jest własny ogród,  do którego goście mogą przejść bezpośrednio z pokojów. Większość pokjów dysponuje własnymi tarasami z meblami ogrdowymi.20 pokojów na piętrze posiada klimatyzację.
Wszystkie pokoje dysponują dostępem do WiFi.
Hotel posiada wypożaczalnię rowerów, którymi warto wybrać sie na wycieczke na trasie  Harkány - Siklós – Máriagyűd jak tez Harkány – Drávaszabolcs.

Cena zawiera zakwaterowanie ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu  oraz płaszcz kąpielowy.
W całym hotelu obowiązuje zakaz palenia. Nie akceptujemy zwierząt.
Check in od godziny 14.00 , check out do godziny 11.00.


Ingyenes szolgáltatások a csomagokhoz

Parking
Dane pobytu


Kontakt z ogłoszeniodawcą

Dane ogłoszeniodawcy

  • Adres hotelu: Harkány, Szent István utca 26-28.
  • Numer telefonu: +36 70 433 5917
  • E-mail: info@hotelklaszter.hu
  • Osoba do kontaktu: Kohán Nikolett
Kontakt

Hotel Ametiszt promocje

Hotel Ametiszt mapa