Gwarancja najlepszych cen, szybka i wygodna rezerwacja!

Szybkie wyszukiwanie

  • Od Ft
  • Do Ft
Szukaj

Rezerwuj telefonicznie
+36 70 433 5917
Szybko i sprawnie!
Oddzwonimy!
Podaj numer telefonu:

Wyślij

Royal Club Hotel****superior - Visegrád
Zakole Dunaju régió, Visegrád


Royal Club Hotel****superior - Visegrád

Czterogwiazdkowy Rolyal Club Hotel znajduje sie w sercu Wyszegradu, 400 m od centrum miasta.Najważniejszym celem w działalnośći hotel jest zapewnienie usług możliwie najwyższej jakości, jakich goście mogą oczekiwać w hotelu o standardzie 4*. 

Rezydencyjny charakter hotelu to nie tylko architektura, to również kwalifikacje personelu oczekujący zarówno na gości odwiedzających nas z krótszą wizytą jak i tych pozostających na dłużej.

Usługi hotelowe:restauracja, drinkbar,wellness, masaże , grota solna, solarium, ławka Kneippa, sauna fińska, sauna na podczerwień, basen kryty i otwarty, symulator do gry w golfa, rozpieszczające zabiegi kosmetyczne.

Programy w okolicy: letni bobslejowy tor saneczkowy, park linowy, zamek gier, pokazy walk rycerskich, pole golfowe, kort tenisowy, boisko, wycieczki po górach,

Dysponujemy 100 osobową salą konferencyjną, nowocześnie wyposażoną, gwarantującą idealne warunki  do negocjacji, szkoleń itp.

Dla poczucia ducha wspólnoty proponujemy przynależność do klubu. Stworzyliśmy kilka systemów, z których szczególnie polecamy trzyletnie członkowstwo w Interval International. Złota karta daje przywilej korzystania każdego roku przez tydzień z 2, 4 lub 6 osobowych apartamentów w hotelu w Wyszegradzie lub innych hotelach 4 i 5* Interval International na świecie.

 

 

Ingyenes szolgáltatások a csomagokhoz

Symulator do gry w golfa Ławka Kneippa Basen z wodą podgrzewaną
Basen z napetą powierzchnią wody Grota solna Sauna fińska i infra
Dane pobytu


Kontakt z ogłoszeniodawcą

Dane ogłoszeniodawcy

  • Adres hotelu: Visegrád, Fő utca 92
  • Numer telefonu: +36 70 433 5917
  • E-mail: info@hotelklaszter.hu
  • Osoba do kontaktu: Kohán Nikolett
Kontakt

Royal Club Hotel****superior - Visegrád promocje

Royal Club Hotel****superior - Visegrád mapa