Gwarancja najlepszych cen, szybka i wygodna rezerwacja!

Szybkie wyszukiwanie

  • Od Ft
  • Do Ft
Szukaj

Rezerwuj telefonicznie
+36 70 433 5917
Szybko i sprawnie!
Oddzwonimy!
Podaj numer telefonu:

Wyślij

Hunguest Hotel Panoráma*** - Hévíz
Balaton i okolice régió, Hévíz


Hunguest Hotel Panoráma*** - Hévíz

Hunguest Hotel Panoráma*** przez cały rok oczekuje na gości spragnionych wypoczynku i regeneracji w leczniczych wodach w Heviz.

Hotel Panorama jest połączony z centrum lecznictwa oświatowej sławie: CENTRUM MEDYCZNE ŚWIETEGO ANDRZEJA. Dociera się tam krytym, zimą ogrzewanym przejściem. Mieści się w sercu miasta, w pobliżu deptaka, kina, muzeum i dworca autobusowego. Najważniejsze atrakcje turystyczne Heviz również są  w bliskiej odległości. Słynny Pałac Festetics w Keszthely oraz Balaton są oddalone zaledwie o 7 km!

Dzięki połączeniu z MEDYCZNYM CENTRUM REUMATOLOGICZNYM Hotel Panorama*** jest najpopularniejszym hotelem w Heviz. Szpital oferuje zabiegi na europejskim poziomie, gdzie pod kontrolą lekarską można skorzystać z dobrodziejstw wód leczniczych wspomagających lecznie chorób reumatologicznych oraz wielu innych problemów zdrowotnych . Hotel  oferuje pakiety pobytowe obejmujące kuracje w szpitalu.

Najpopularniejsze zabiegi: elektroterapia, balneologia, masaże lecznicze, gimnastyka zdrowtna, gimnastyka wodna, podwodne  masaże strumieniem wody, kąpiel obciążająca itp.

W Hunguest Hotel Panoráma*** dba się równbież o potrzeby młodszej generacji: 

Do dyspozycji gości oddano usługi fryzjera, kosmetyczki, saunę na podczerwień, różnorodne masaże, centrum chińskiej medycyny naturalnej, ceremonie wellness, solarium i wiele innych atarkcyjnych usług spragnionym dbałości o urodę i zdrowie.

Okolica wręcz zachęca do aktywnego wypoczynku. Goście mogą wybierać spośród licznych szlaków turystycznych oraz różnorodnych programów sportowych.

Hotel oferuje 202 pokoje o standardzie 3*superior z balkonami. W barze co wieczór umila gościom czas muzyka na żywo zaś we czwartki operetka.

Przez cały rok ofertę hotelu wzbogacają różnorodne programy, koncerty, festiwale.

 

Ingyenes szolgáltatások a csomagokhoz

Muzyka na żywo w lobby barze Płaszcz kapielowy sejf
WiFi
Dane pobytu


Kontakt z ogłoszeniodawcą

Dane ogłoszeniodawcy

  • Adres hotelu: Hévíz, Petőfi Sándor St 9.
  • Numer telefonu: +36 70 433 5917
  • E-mail: info@hotelklaszter.hu
  • Osoba do kontaktu: Kohán Nikolett
Kontakt

Hunguest Hotel Panoráma*** - Hévíz promocje

Hunguest Hotel Panoráma*** - Hévíz mapa