Gwarancja najlepszych cen, szybka i wygodna rezerwacja!

Szybkie wyszukiwanie

  • Od Ft
  • Do Ft
Szukaj

Rezerwuj telefonicznie
+36 70 433 5917
Szybko i sprawnie!
Oddzwonimy!
Podaj numer telefonu:

Wyślij

Hétkúti Wellness Hotel**** - Mór
Średniogórze zadunajskie régió, Mór


Hétkúti Wellness Hotel**** - Mór

 Mór to urocze miasteczko w środkowym kraju Zadunajskim, pomiędzy Vertes i Bakony.Drogą nr 81 docieramy do hotelu, który jest kompleksem 2 budynków. Ściany pierwszego znich pokrywają piękne malowane motywy ukazujące historię szwabskich rodów żyjących tu przed 300laty. Spacerując dalej pomiędzy budynkami możemy podziwiać piekną panoramę wzgórzy pokrytych uprawami winorośli. Sam budynek hotelu również urzeka swą urodą prowincjonalnego dworu. Przybywając tu z gwarnego miasta można poczuć jakby czas się zatrzymał.

Elegancja, przestronne pokoje, miłe otoczenie

Nasz hotel dysponuje 10 pokojami standard , 18 pokojami Premium, 3 Superior i 4 apartamnetami. Wyposażone są w meble eksluzywnej, austriackiej firmy Voglauer. Wyjątkowo piękny jest pokój dla nowożeńców utrzymany w stylu folkloru austriackiego.

Pokoje

Standard :

Powierzchnia  23 m2, przedpokój , łazienka, TV, telefon, mini bar, większośc z nich na parterze.

Premium:

Powierzchnia  23 m2, przedpokój , łazienka, TV, telefon, mini bar, znajdują się na piętrze.

Superior:

Powierzchnia 40 m2 , przedpokój, łazienka z wanną, TV, telefon, mini bar, internet, klímatyzacja.

Apartamenty


2 odrębne pokoje odpoiwadające standardowi pokojów premium. Pokoje łączy  przedpokój oraz wspólna obszerna łazienka. W pokojach  TV, telefon, mini bar, internet i klímatyzacja.

Apartamenty De Luxe

2 odrębne pokoje odpoiwadające standardowi pokojów premium. Pokoje łączy  przedpokój oraz wspólna obszerna łazienka, w której znajduje się sauna na podczerwień. W pokojach  TV, telefon, mini bar, internet i klímatyzacja. Apartament dysponuje tarasem o powierzchni 60m2 .

Relaks, napełnienie energią, odnowa

 Skorzystaj z oferty naszego świata wellness. Zwracamy uwagę na wypoczynek małych i dużych gości! Pełny wypoczynek gwarantują nie tylko baseny o łącznej powierzchni wody 200m2 ale również masaże, zabiegi kosmetyczne, sauny ( fińska, sauna na podczeriweń, sauna z terapią świetlną)

Fitt  przez cały dzień

Hétkúti Wellness Hotel**** oferujemy następujące możliwości aktywnego wypoczynku:

Sala lustrzana i Fitness

Zachęcamy do sprawdzenia wyposażenia naszych sal w  towarzystwie trenera! Sporty na świeżym powietrzu? Oferujemy boisko, kort do gry w badmingtona, boisko do gry w eczną piłkę plażową

Nordic Walking

Forma rekreacji polegająca na marszach ze specjalnymi kijami. Wymyślony został w Finlandii w latach 20. XX wieku, jako całoroczny trening dla narciarzy biegowych.W porównaniu do zwyczajnego marszu, nordic walking angażuje stosowanie siły do kijków z obu stron , dlatego osoby uprawiające nordic walking w większym zakresie, choć mniej intensywnie, angażują mięśnie ciała. Mięśnie są również inaczej stymulowane niż w zwykłym marszu. To prowadzi do większego ich wzmocnienia niż przy zwyczajnym chodzeniu  czy joggingu

Nasza historia

W regionie Mór od setek lat obecna jest tardycja uprawy winorośli, którą zaszczepili tu Rzymianie. W XVII wieku osiedlili się tu pierwsze rodziny Szwabów. Wykuli we wzgórzach małe mieszkania, jednakże wspólne zamieszkanie zrodziło niebawem wiele konfliktów. Wobec tego niebawem każda z  7 rodzin wykopała dla siebie kolejne domy. Niestety nie przetrwały one do dni dzisiejszych. Obecnie u podnóża Góry Vertes znajduje się nasz hotel.

 

 

Ingyenes szolgáltatások a csomagokhoz

Kisállat felár ellenében bevihető Sejf Kabina aromatyczna
Brodzik dla dzieci Prysznic masujący Basen pływacki
Sala fitness Parking Płaszcz kąpielowy
Ławka Kneippa Sauna fińska i infra Jacuzzi
WiFi
Dane pobytu


Kontakt z ogłoszeniodawcą

Dane ogłoszeniodawcy

  • Adres hotelu: Mór, Dózsa György utca 111
  • Numer telefonu: +36 70 433 5917
  • E-mail: info@hotelklaszter.hu
  • Osoba do kontaktu: Kohán Nikolett
Kontakt

Hétkúti Wellness Hotel**** - Mór promocje

Hétkúti Wellness Hotel**** - Mór mapa