Gwarancja najlepszych cen, szybka i wygodna rezerwacja!

Szybkie wyszukiwanie

  • Od Ft
  • Do Ft
Szukaj

Kapielisko termalne w Egerze
Eger i okolice - EgerEgerskie Kąpielisko Termalne może być celem wielogeneracyjnej turystyki.

Otwarte   w roku 1932 Egerskie Kąpielisko  Termalne  należy do jednego z najpiękniejszych kąpielisk na Węgrzech i cieszy się popularnością  również wśród turystów zagranicznych. Położone w pięknym parku kąpielisko jest Rajem dla szukających poprawy zdrowia, możliwości rozrywki i  uprawiania sportu.

Na terenie położonej w pobliżu śródmieścia „wyspy wodnych atrakcji" znajduje się 7 basenów , boiska sportowe; istnieje również możliwość bezpośredniego  przejścia do Łaźni Tureckiej. Miłośnikom sportu stoi do dyspozycji basen pływacki.

Seniorów i szukających polepszenia zdrowia oczekuje duży basen z  wodą leczniczą z lekką zawartością  radonu  (temperatura 28°C) oraz duży basen  siarkowy z wodą o temperaturze  37°C.

Dla dzieci  miejscem niezapomnianych przeżyć jest basen z wodnym  zamkiem. Jako miejsce wypoczynku i rozrywki  dla dorosłych służyć może  jeszcze  basen z atrakcjami zwieńczony dwoma kopułami, z 14 elementami rekreacji.

Część basenu jest otwatra, a część kryta.Możemy więc  pełnym prawem  stwierdzić, że Egerskie Kąpielisko Termalne może być odpowiednim celem podróży  dla całej rodziny, lecz proponujemy, żeby  Państwo przekonali  się  o tym osobiście.

Noclegi w Egerze

Kapielisko termalne w Egerze mapa